Nog 10 plaatsen beschikbaar.
€395,00
Doelgroep:
Medewerkers uit de Farmaceutische of Life Sciences sector die:
Leerdoel:
De training “Interpreting Piping & Instrumentation Diagrams” bestaat uit een theoretisch luik dat verder wordt aangevuld met relevante praktische oefeningen. Tijdens het theoretisch gedeelte wordt dieper ingegaan op de belangrijkste basisprincipes bij het kritisch lezen van een P&ID stap voor stap. Tijdens het praktijkgedeelte worden verschillende P&ID’s behandeld, waaronder deze van de technische installatie van onze eigen cleanroom. Een ervaren coach met relevante praktijkervaring zal de cursisten bijstaan en feedback geven tijdens de praktijkoefeningen.
Programma:
Theorie
Praktische oefeningen
Prijs: € 395,00 per persoon (excl. btw)
KMO Portefeuille: Advipro behaalde het certificaat als dienstverlener opleidingen van de Vlaamse Overheid. Hiermee kunnen KMO's een subsidie krijgen van 30% op onze opleidingen. Registratienummer DV.O229403.
Co-Valent: Indien aangesloten bij Co-Valent kan tussenkomst voor deze opleiding aangevraagd worden via onderstaande link:
https://www.co-valent.be/nl/werkgever/subsidie/subsidiedossier-bij-co-valent/
Student? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen zodat we kunnen kijken naar de mogelijkheden.
Locatie: De training gaat door in The GxP Academy op het hoofdkantoor van Advipro: Wechelsebaan 143 unit 13, 2275 Lille.